פיתוח אתרים – לחשוב במקום הלקוח...

אנחנו גולשים שעות רבות במהלך היום, וצופים בעשרות אתרי אינטרנט ופורטלים. הכל נראה זמין, פשוט וקל. עד ש...נתקעים באתר שהדף שלו לא נטען או נטען באיטיות רבה. לרוב נאבד סבלנות ונחפש "לברוח" מאותו אתר. תקלות ובעיות באתרי אינטרנט הן דבר שכיח, השאלה היא איך תוכלו למנוע את זה מלקרות אצלכם באתר? לשם כך, חשוב מאוד לבנות אתר אינטרנט בחברה המספקת פיתוח אתרים בהתאמה לצרכים של כל אתר ואתר. פיתוח אתרים הוא לב העבודה של הקמת אתר אינטרנט. פיתוח אתרים חייב להיעשות ע"י מתכנת מנוסה, מדויק, מוקפד ומעודכן בכל הטכנולוגיות והדרישות החדישות של מנועי החיפוש ברשת. פיתוח אתרים ממוקד הוא תהליך שחושב במקום הלקוח, כי הלקוח הרי אינו מבין דבר וחצי דבר בתכנות או פיתוח אתרים . הוא יכול להתערב בעיצוב, בתוכן או במבנה, אבל הוא נאלץ לסמוך על יכולות הפיתוח של המתכנת שבונה את האתר. כי בזה, מה לעשות, רובנו לא מבינים. מה שכן ברור ומובן - פיתוח אתרים ממוקד יכול להוביל כל אתר ליעדים שהוצבו לו ובהצלחה רבה.

פיתוח אתרים – לחשוב במקום הלקוח...

אנחנו גולשים שעות רבות במהלך היום, וצופים בעשרות אתרי אינטרנט ופורטלים. הכל נראה זמין, פשוט וקל. עד ש...נתקעים באתר שהדף שלו לא נטען או נטען באיטיות רבה. לרוב נאבד סבלנות ונחפש "לברוח" מאותו אתר. תקלות ובעיות באתרי אינטרנט הן דבר שכיח, השאלה היא איך תוכלו למנוע את זה מלקרות אצלכם באתר? לשם כך, חשוב מאוד לבנות אתר אינטרנט בחברה המספקת פיתוח אתרים בהתאמה לצרכים של כל אתר ואתר. פיתוח אתרים הוא לב העבודה של הקמת אתר אינטרנט.

פיתוח אתרים

חייב להיעשות ע"י מתכנת מנוסה, מדויק, מוקפד ומעודכן בכל הטכנולוגיות והדרישות החדישות של מנועי החיפוש ברשת. פיתוח אתרים ממוקד הוא תהליך שחושב במקום הלקוח, כי הלקוח הרי אינו מבין דבר וחצי דבר בתכנות או פיתוח אתרים . הוא יכול להתערב בעיצוב, בתוכן או במבנה, אבל הוא נאלץ לסמוך על יכולות הפיתוח של המתכנת שבונה את האתר. כי בזה, מה לעשות, רובנו לא מבינים. מה שכן ברור ומובן -

פיתוח אתרים

ממוקד יכול להוביל כל אתר ליעדים שהוצבו לו ובהצלחה רבה.


מה בין פיתוח אתרים ומערכות אינטראנט?

פיתוח אתרים , להבדיל מבניית אתרים, מאפשר להכניס גם פיתוח מערכות אינטראנט, וזהו הבדל משמעותי. מדובר בפיתוח פנים אינטרנטי. פיתוח מערכת אינטראנט הוא פיתוח עבור רשת פרטית ומאובטחת המתנהלת בתוך ארגון. לעיתים ניתן לגלוש למערכות מסוג זה רק מתוך פנים הארגון, ולעיתים ניתנת הרשאה לגלוש גם מבחוץ. פיתוח אתרים מסוג מערכות אינטראנט קל לשימוש ומאפשר גישה מהירה למשאבים ומידע של ארגון. פיתוח אתרים פנים ארגוניים מספק מידע על לקוחות / ספקים, מאפשר גישה נוחה אל נהלים פנימיים של החברה, נותן מידע ומזרז תהליכי עבודה. פיתוח יעיל ונבון של מערכת אינטראנט מסייע בשיפור התקשורת הפנים ארגונית, ומאפשר להתעדכן בקלות רבה במידע העדכני ביותר. פיתוח אתרים שמספק פתרונות בתחום מערכות אינטראנט הוא משאב חשוב, וכיום ארגונים ומוסדות רבים פונים ומבקשים ממתכנתים וחברות בניית אתרים לבנות עבורם מודל שמתאים לצרכי הארגון שלהם.

פיתוח אתרים ב-S.O.S? ממש לא!

פיתוח אתרים כאמור הוא לב ליבו של אתר אינטרנט או מערכת אינטראנט לארגון. ככזה, חשוב לתת לו את הכבוד המגיע לו, ובעיקר את הזמן והמאמץ הנדרש לאורך תהליך הפיתוח. פיתוח אתרים מסוג מערכת אינטראנט דורש אפיון ארוך וממצה של צרכי הארגון ומטרות השימוש במערכת. זהו תהליך מורכב, שעליו נבנית כל הפלטפורמה של המערכת. פיתוח אתרים לא עושים מהרגע להרגע ב- S.O.S . פיתוח אתרים זה C.P.O!

 

כדי ליצור עמנו קשר לפיתוח אתר או כל פלטפורמת אינטרנט אחרת לחצו כאן למלא טופס להצעת מחיר ונחזור אליכם בהקדם, צרו קשר!