עיצוב אתרים - חלק מהפאזל השלם.

בניית אתר היא תהליך חשוב לעסק שלכם בין אם הוא עסק ותיק או חדש. היום כבר ברור לכולם, שאתר אינטרנט טוב הוא כרטיס הביקור של העסק ויכול לסלול את הדרך להצלחה גדולה. בניית אתר אינטרנט כוללת כיום מספר פונקציות חשובות, שכל אחת קשורה זו בזו. זה מתחיל באפיון האתר, ממשיך ביצירת המבנה הרצוי של הקטגוריות, בהמשך התאמה של העיצוב הגרפי למיתוג של העסק, ורק אח"כ תכנות האתר והכנסת התכנים השונים. בניית אתר אם כך, היא פאזל שלם, ורצוי שכל החלקים יתבצעו תחת אותה חברה. אחד החלקים החשובים של בניית אתר הוא העיצוב הגרפי שלו. עיצוב גרפי של אתר הוא כמו חלון ראווה של חנות בקניון. עיצוב גרפי מוצלח מכניס גולשים פוטנציאליים ל"חנות" ויש לו משמעות רבה בהצלחת האתר.

עיצוב אתרים בדרופל – מה חשוב לדעת?

עיצוב אתרים הוא דרך ויזואלית להצגת תוכן האתר באמצעות עיצוב גרפי, עימוד וממשק, והוא חלק משמעותי מאוד מאיכות האתר. עיצוב אתרים מתבצע בעזרת תוכנות המיועדות לכך. לרושם הראשוני (כמו בתחומים אחרים בחיים) יש משקל רב ברשת האינטרנט, ועיצוב גרפי הוא הרושם הראשוני של כל אתר. מסתבר כי 8 שניות זהו פרק הזמן, שבמהלכו מקבל גולש ממוצע את ההחלטה – האם להישאר באתר או "לברוח" לאתר המתחרה. הרבה לפני שגולש מצליח לקרוא אודות העסק שלכם, העין שלו קולטת את העיצוב הגרפי. עיצוב אתרים נכון מצליח ליצור אצל הגולשים תחושה חיובית כלפי האתר ולהשאיר אותם לקרוא גם את התוכן.

עיצוב אתרים ב-C.P.O – הטאץ', הממשק וחוויית הגלישה

עיצוב אתרים מתייחס לכל אתר בצורה שונה, על פי אופיו, תחום העסק וקהלי היעד הפוטנציאליים. עיצוב אתרים פותח בפני הלקוחות אפשרויות רבות. האמת היא שיש להיזהר מליפול ב"רשת" (תרתי משמע). הרבה פעמים אנשים חושבים שאם יבקשו עיצוב ייחודי, מקורי וחדשני – האתר שלהם יזכה להצלחה מסחררת. הניסיון מלמד שכדאי להיזהר מעיצובים מורכבים יתר על המידה, שעלולים ליצור תחושה של בלבול בעיניים של הגולשים. כמו כן, יש לקחת בחשבון שעיצוב אתר משפיע על מהירות הטעינה של הדפים, ולעיתים רכיבי עיצוב עלולים להגדיל את משקל העמודים וליצור בעיית איטיות בטעינת הדפים. אצלנו ב-C.O.P עיצוב אתרים הוא חלק מהפאזל הכולל של בניית האתר בטכנולוגיית WEB 2, ואנו משקיעים זמן ומחשבה רבה לרכיב העיצוב הגרפי בבניית כל אתר, ובהתאמה מוחלטת לצרכי האתר והלקוח. עיצוב אתרים בעינינו אינו מטרה בפני עצמה, אלא דרך להשגת המטרה – בניית אתר מוצלח!

כדי ליצור עמנו קשר לעיצוב ובניית אתר או כל פלטפורמת אינטרנט אחרת לחצו כאן למלא טופס להצעת מחיר ונחזור אליכם בהקדם, צרו קשר!