בניית אתרי דרופל – כי אי אפשר בלי זה !

בניית אתרים היא אחד המקצועות הבולטים של המאה ה-21. השתלטותה של רשת האינטרנט על תחומי החיים שלנו באופן כה משמעותי מביאה את כל מי שמעוניין להעביר מסר עסקי או כל מסר אחר שהוא - לבניית אתרים. כדי לספק את הביקוש הזה קמות חברות בניית אתרים כפטריות לאחר הגשם, ומציעות לכם, הלקוחות, בניית אתר לקידום והעברת המסרים שלכם.
בישראל ישנם מאות חברות בניית אתרים והשוק רק הולך וגדל ככל שהתודעה גדלה.

בניית אתרים – לחשוב (לפחות) 10 מהלכים קדימה

עם הזמן תעשיית בניית אתרים הלכה והשתכללה, וטכנולוגיות חדישות נכנסות עוד ועוד לשוק האדיר של בניית אתרים. כיום בניית אתרים מתייחסת לא רק להפקת אתר תדמיתי המשמש ככרטיס ביקור של העסק, אלא בניית אתרים חושבת הרבה צעדים קדימה, לאפיקים של קידום האתר בעתיד ושיווקו ברשת האינטרנט ומנועי החיפוש. בניית אתרים היא כבר מזמן אינה מוצר סטטי שאינו משתנה. בניית אתרים כיום צריכה לגלות גמישות ושינויים טקסטואליים כדי לעמוד בתחרות מול בתי עסק מקבילים באותו תחום.
לכן פותחו מערכות לניהול תוכן שאיתן חברות בניית אתרים בונות אתרים ביעילות רבה יותר והלקוח מקבל מערכת שהוא יכול לשנות לערוך להוסיף ולהוריד אלמנטים, בניית אתרים היום מאכלסת המון טכנולוגיות חדישות כדי להקל על הגולש, חברת בניית אתרים, ומנהל האתר.

בניית אתרים – הלקוח יוצא לעצמאות...

הצורך בשינויים תכופים באתרים קיימים הכניס לעולם בניית אתרים את תוכנות ניהול התוכן העצמאיות. בעבר, לאחר שהאתר שלכם נבנה, היינו אומרים לכם: מזל טוב! ואם הייתם רוצים לבצע כל שינוי קטן באתר בעתיד, נדרשתם לפנות לחברת בניית אתרים ולשלם תמורת השינוי. כיום המצב השתנה לחלוטין, וכל חברת בניית אתרים שמכבדת את עצמה מוכרת ללקוח גם תוכנת ניהול עצמית, כדי שלאחר סיום בניית האתר לא תהיה לו תלות בחברת בניית אתרים, והוא יוכל לבצע השינויים בכוחות עצמו ולחסוך עלויות מיותרות שהיה משלם לחברת בניית אתרים כדי לשנות.

בניית אתרים בקוד פתוח , כי.. למה להסתיר???

בניית אתרים בקוד פתוח היא הדרך הנכונה והאמינה ביותר כלפי כל לקוח. ה-open source (קוד פתוח) מאפשר ללקוח "לגדול" עם האתר, ומספק לו אפשרויות עתידיות אינסופיות. מערכות קוד פתוח כגון מערכת דרופל , מאפשרות בניית אתרים בהתאמה אישית לכל לקוח והשמיים הם הגבול! בניית אתרים בקוד פתוח מספקת ללקוחות חופש בחירה מרבי לגבי המשך הטיפול העתידי באתר. בניית אתרים באמצעות קוד פתוח באה מתוך ראיית טובתו וצרכיו של הלקוח, בניית אתרים בקוד פתוח מספקת יכולות אדירות בצמיחת האתר בהקלה של פיתוחים נוספים והגדלת האתר, עיצובים מחודשים וכו'.

בניית אתרים ב-C.P.O – הכל פתוח...

אנו ב-C.P.O מאמינים כי לכל לקוח מגיע לקבל אתר שהוא קודם כל שלו ורק לו, וזכותו המלאה להחליט מי יבצע את השינויים העתידיים באתר לאחר שהסתיימה בניית האתר.
לכן אנו משקיעים בבניית אתרים טובים ומוצלחים, מקלים על הפשטות שבה מנהל האתר יכול לשנות תוכן, להוסיף דפים, לערוך וכו'.
סיפיאו חברת בניית אתרים שדוגלת בקוד הפתוח, בדרופל ובשירות מעולה!
זו הסיבה שבניית אתרים אצלנו מבוססת על מערכת דרופל הפועלת בקוד פתוח. אצלנו הכל פתוח!

 

כדי ליצור עמנו קשר ל- בניית אתרים או כל פלטפורמת אינטרנט אחרת לחצו כאן למלא טופס להצעת מחיר ונחזור אליכם בהקדם, צרו קשר!

 

תגיות : בניית אתרים, בניית אתר, בניית אתרים בדרופל, בניית אתרי דרופל, דרופל, פיתוח אתרים, סיפיאו, קוד פתוח

 

בניית אתרים - סיפיאו